O mnie

Czy podjąłeś decyzję by pójść do przodu? Bez obciążeń emocjonalnych i finansowych? Świetnie! Chętnie Ci pomogę.

Nazywam się Beata Tworkowska i jestem mediatorem. Dlaczego właśnie nasza współpraca będzie kluczem do Twojego nowego życia?

Ponieważ przeprowadziłam ponad sto kilkadziesiąt mediacji rodzinnych, okołorozwodowych i dla Frankowiczów. Mam zatem doświadczenie, które pozwala mi prowadzić skutecznie każdą kolejną sprawę. Ponad 85% spraw moich Klientów zakończyło się sukcesem – dzięki temu mogą iść nową drogą. Ty też będziesz niebawem mógł/a zacząć od nowa.

Jestem mediatorem stałym przy sądzie Okręgowym w Warszawie, zostałam też powołana jako mediator przez Prezesa sądu polubownego przy KNF do prowadzenia mediacji finansowych. Masz więc pewność, że znam się na tym co robię. Twoja sprawa będzie prowadzona profesjonalnie – z całą znajomością tematu. (UPRAWNIENIA)

Potrafię łagodzić sytuacje kryzysowe.  Nie musisz bać się silnych emocji swoich czy drugiej strony. Będę strażnikiem Waszego wzajemnego szacunku i porozumienia. Pomogę Ci spokojnie przejść przez całość mediacji. Mój udział pozwoli Ci  spojrzeć na problem z dystansem. Skupisz się na znalezieniu dobrego rozwiązania w jak najkrótszym czasie.  Dzięki temu w szybko zakończysz trudny etap.

Jako mediatora dotyczy mnie zasada neutralności. Nie przyjmuję jakichkolwiek dodatkowych korzyści od żadnej strony, poza cennikiem, nie oceniam. Możesz mieć pewność, że obiektywnie a jednocześnie ze zrozumieniem podejdę do Twojej sprawy.

Co więcej? Najważniejsze – TY. Zawsze staram się postawić w sytuacji moich Klientów, żeby jak najlepiej ich zrozumieć. Gdy powierzysz mi swoje problemy i nadzieje na lepszy czas – nie zostaniesz sam. Będziemy mieć stały kontakt telefoniczny czy mailowy – po to byś mógł/a czuć się bezpiecznie.

Chcesz zacząć od nowa? Zadzwoń i zobacz jak mogę Ci pomóc. (KONTAKT)

Zajrzyj, proszę – To osoby takie jak Ty… Z problemami, obawami. Dzięki współpracy ze mną i skuteczności mediacji mają już problemy za sobą. Też tak możesz. Bo porozumienie jest na wyciągnięcie ręki.